hurtownia-ochrona
Archiwalna wersja serwisu! -- Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych -- nasza strona
Producent
Wybierz kategorię
KAMERY (2111)
OBIEKTYWY (813)
MONITORY (1284)
ZASILACZE (310)
OBUDOWY (538)
INNE (990)
ARCHIWUM (767)
Towar dnia
Najczęściej oglądane
O Sklepie

Uwaga: jest to archiwalna wersja serwisu - nie jest już obsługiwana!
Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych.


Internetowa Hurtownia Zabezpieczeń (IHZ), w której aktualnie jesteś, jest następczynią  naszego dobrze znanego serwisu internetowego o tej samej nazwie, użytkowanego przez  profesjonalistów z branży zabezpieczeń (i nie tylko) od 2002r.

Obecna wersja serwisu jest znacznie przyjemniejsza w użytkowaniu i gromadzi w jednym miejscu  prawie wszystko, co może być  potrzebne ludziom zajmującym się techniczną ochroną mienia, osób i informacji.  

IHZ jest jedynie częścią całkowicie realnego  Działu Handlowego firmy  SYSTEM 7 z Bielska-Białej.

Jesteśmy  jednym z największych w kraju  dystrybutorów urządzeń do systemów zabezpieczających.  
Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową.


Nasza firma powstała w 1990r i od samego początku zajmujemy się techniką w branży SECURITY.
Istotną zmianą w historii firmy było to, że w 2004r zrezygnowaliśmy całkowicie z montażu systemów w związku z ostatecznym skoncentrowaniem się na działalności handlowej i produkcyjnej. Ponadto nie chcieliśmy konkurować na rynku usług z naszymi klientami.

Jednak fakt, że posiadamy duże doświadczenie również w montażu systemów alarmowych, telewizyjnych, kontroli, itp., ma ogromne znaczenie dla naszej działalności handlowej. Dzięki temu łatwiej nam ocenić faktyczne zalety urządzeń, prawidłowo dobrać wszystkie elementy systemu, który trzeba wykonać, doradzić sprawdzone rozwiązania, a w przypadku wystąpienia problemów z wykonanym systemem wskazać na możliwe ich przyczyny i sposoby rozwiązania.

Obecnie SYSTEM 7 to SYSTEM 7 SECURITY sp. z o.o..

Biuro techniczno-handlowe z którego prowadzona jest pełna obsługa klientów (w tym sprzedaż) znajdują się w Bielsku-Białej przy ul. Krakowskiej 33.system-system7-hurtownia-zabezpieczeń

Przez cały okres naszej działalności dostarczyliśmy urządzenia do wykonania ponad 100 000 systemów w Polsce i poza jej granicami.
W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt tysięcy „nadających się do sprzedaży” towarów, w magazynach zapas kilkuset najchętniej kupowanych pozycji, nasza baza klientów to ponad 8000 rekordów. Ten niewątpliwy sukces, jaki osiągnęliśmy, wynika z zadowolenia naszych klientów, długoletniej współpracy z wszystkimi poważnymi dostawcami z naszej branży i naszej pasji z jaką chcemy służyć naszym klientom, wierząc, że to, co robimy, jest tym co chcemy i mamy robić.W ogólnych sprawach handlowych najlepszy adres do naszego działu handlowego to: handlowy@system7.pl

system7-biuro-bielsko

Z przyjemnością dostarczamy oferowane towary odbiorcom hurtowym - nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.
Minimum zakupowe w naszej hurtowni to 500zł brutto.  Informacji udzielamy i oferty sporządzamy tylko dla odbiorców posiadających status STAŁEGO KLIENTA w naszej hurtowni. "Stałych klientów" nie obowiązuje również minimum zakupowe.

Z uwagi na  22-letnie doświadczenie w branży, wysoką "kulturę" organizacyjną i bardzo szeroki asortyment, specjalizujemy się w przygotowywaniu kompletnych dostaw urządzeń  dla firm i osób zajmujących się profesjonalnie montażem systemów alarmowych, telewizyjnych, kontroli, itp. , lub inwestorów, pragnących korzystnie zakupić elementy systemów alarmowych we własnym zakresie.

Wystarczy przesłać nam zestawienie  urządzeń z podanymi cenami za jakie jesteście zdecydowani je zakupić (np. najlepsza oferta "konkurencji", dotychczasowego dostawcy, itp), a my niezwłocznie skontaktujemy się, jeżeli będziemy zainteresowani ich dostarczeniem w niższych cenach.


Wszystkim oferujemy   GWARANCJĘ  CENY

polegającą na tym, że zobowiązujemy się dostarczyć (a zwykle jest to możliwe) zamówione towary na warunkach nie gorszych niż te, które nasz klient może otrzymać gdziekolwiek (w oparciu o jakąkolwiek wiarygodną ofertę, fakturę, itp.).

Dokonywanie zakupów w IHZ jest proste, bezpieczne i związane z szeregiem oferowanych  udogodnień.

Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych  i bezpieczeństwa transakcji zawarte są w informacji Prywatność.

Nad rozwijaniem i aktualizacją największego w polskim Internecie asortymentu naszej IHZ pracujemy nieustannie, dokładając wszelkich starań, aby zamieszczone tam informacje były prawdziwe i możliwie dokładne. Niemniej, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie prezentowane dane  będą zawsze odpowiadały rzeczywistym i każdy towar będzie dostępny w sprzedaży.  Wiążące jest  dla nas dopiero pisemne potwierdzenie realizacji zamówienia wysłane przez pracownika naszego Działu Handlowego i warunki w nim zawarte, które oczywiście podlegają negocjacjom w ramach GWARANCJI CENY lub mogą być przez kupującego odrzucone (niemniej musi to nastąpić natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia, a przed uruchomieniem przez nas jego realizacji).

Korzystanie z naszej Internetowej Hurtowni Zabezpieczeń oznacza, że użytkownik zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go.


SERDECZNIE  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zespół firmy SYSTEM 7 SECURITY sp. z o.o.
Bielsko-Biała

infolinia: 0801 000 307
tel.:  033 8218777
fax:  033 8169188
mail: biuro@s7.pl
Dział Handlowy czynny od 8:00 do 17:00,
IHZ czynna zawsze


SYSTEM 7 SECURITY sp z o.o.                          
siedziba: ul. Cieszyńska 365                                     
biuro techniczno-handlowe: ul. Krakowska 33                                           
43-300 Bielsko-Biała                                      
NIP: 9372657132                                      
Regon: 242731874                                        
KRS:   0000400835                                                                                
Nr rachunku PLN:                                                  
92 1240 6449 1111 0010 4162 8365            
Nr rachunku EUR:   
86 1240 6449 1978 0010 4162 8482
Kapitał zakładowy: 2 260 000zł

Firma nasza uzyskała w  2003r certyfikat na  system zarządzania jakością, zgodny z ISO 9001:2008.


Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej kupowane
Waluta
Język
PolskiEnglish
87668427
Informujemy, że prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową dla naszych stałych klientów. Jest to archiwalna wersja serwisu i nie jest już obsługiwana. Nasza firma specjalizuje się w technologii RFID i jest głównym dostawcą tagów RFID / NFC we wszelkich wykonaniach i obudowach.
Aktualna Data: 2019-02-22 11:01
Data Ostatniej Aktualizacji: 2013.09.14
© SYSTEM 7. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.