hurtownia-ochrona
Archiwalna wersja serwisu! -- Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych -- nasza strona
Producent
Wybierz kategorię
KAMERY (2111)
OBIEKTYWY (813)
MONITORY (1284)
ZASILACZE (310)
OBUDOWY (538)
INNE (990)
ARCHIWUM (767)
Towar dnia
Najczęściej oglądane
Warunki dostaw
Uwaga: jest to archiwalna wersja serwisu - nie jest już obsługiwana!
Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych.
Zamawianie towarów w naszej hurtowni  jest bardzo proste. 


Jeżeli nie posiadasz jeszcze statusu STAŁEGO KLIENTA (zakupy min. 2000zł/miesiąc) w naszej hurtowni to wystarczy, że  prześlesz nam zestawienie  urządzeń z podanymi cenami za jakie jesteś zdecydowany je zakupić (np. najlepsza oferta "konkurencji", dotychczasowego dostawcy, itp), a my niezwłocznie skontaktujemy się, jeżeli będziemy zainteresowani ich dostarczeniem w niższych cenach.

Wszystkim oferujemy   GWARANCJĘ  CENY

polegającą na tym, że zobowiązujemy się dostarczyć (a zwykle jest to możliwe) zamówione towary na warunkach nie gorszych niż te, które nasz klient może otrzymać gdziekolwiek (w oparciu o jakąkolwiek przesłaną nam, wiarygodną ofertę, fakturę, itp.).


Dokonywanie zakupów w IHZ jest proste, bezpieczne i związane z szeregiem oferowanych  udogodnień.

Szczegóły dotyczące ochrony danych osobowych  i bezpieczeństwa transakcji zawarte są w informacji Prywatność.

Nad rozwijaniem i aktualizacją największego w polskim Internecie asortymentu naszej IHZ pracujemy nieustannie, dokładając wszelkich starań, aby zamieszczone tam informacje były prawdziwe i możliwie dokładne. Niemniej, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie prezentowane dane  będą zawsze odpowiadały rzeczywistym i każdy towar będzie dostępny w sprzedaży.  Wiążące jest  dla nas dopiero pisemne potwierdzenie realizacji zamówienia wysłane przez pracownika naszego Działu Handlowego i warunki w nim zawarte, które oczywiście podlegają negocjacjom w ramach GWARANCJI CENY lub mogą być przez kupującego odrzucone (niemniej musi to nastąpić natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia, a przed uruchomieniem przez nas jego realizacji).

Dzięki zastosowaniu intuicyjnych i wydajnych mechanizmów wyszukiwania i sortowania znalezienie odpowiednich urządzeń w naszej hurtowni jest wyjątkowo łatwe i szybkie, pomimo najszerszego w polskim Internecie asortymentu.  


Codziennie starannie pakujemy i wysyłamy od kilku do kilkudziesięciu paczek, zatem Twoje zamówienie tylko powiększy przyjemność, jaką czerpiemy z możliwości służenia naszym klientom.
Nie musisz się obawiać o dobre zabezpieczenie Twoich zakupów i sprawną dostawę – mamy w tym dużą wprawę i dopracowane (przez lata) procedury.

Przesyłki dostarczamy na własny koszt we współpracy z kurierami firm TNT i UPS.
W przypadku dostaw dla odbiorców hurtowych i zagranicznych oraz przesyłek zawierających głównie ciężkie towary (np. akumulatory, przewody) mają zastosowanie indywidualnie ustalone warunki.
Przesyłki te są ubezpieczone na sumę odpowiadającą ich wartości.
W przypadku podejrzenia, że paczka może być uszkodzona konieczne jest sprawdzenie jej zawartości w obecności kuriera i w przypadku uszkodzeń / niedoborów sporządzenie stosowanego protokołu podpisanego przez obie strony.

Towary zamówione do godziny 13.00 (pn.-pt.) z reguły wysyłamy w tym samym dniu, o ile znajdują się w naszych magazynach i uda się wyjaśnić ewentualne wątpliwości dotyczące zamówienia. W przypadku  braku określonej pozycji zwykle jesteśmy w stanie skompletować całe zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych, jeżeli jednak z jakichś powodów nie możemy tego zrealizować, to próbujemy skontaktować się z Zamawiającym w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania.
Niezależnie od tego wszystkie etapy realizacji zamówienia są potwierdzane drogą mailową.

Na każdą dostarczaną partię towarów wystawiamy fakturę VAT i dołączamy ją do przesyłki.

Naszych klientów odbierających towary bezpośrednio w naszej hurtowni w Bielsku-Białej, zachęcamy do korzystania z udogodnienia polegającego na wcześniejszym składaniu zamówienia / tworzenia ofert  przez Internet z zaznaczeniem opcji "odbiór własny", z podaniem w komentarzu daty odebrania skompletowanego zamówienia.
Koszty wysyłki towarów za granicę są ustalane indywidualnie.

Jesteśmy jednym z największych w Polsce niezależnych dystrybutorów zabezpieczeń, a IHZ jest największym tego typu przedsięwzięciem w polskim Internecie. Prowadzimy wyłącznie sprzedaż HURTOWĄ.


Jednak w przypadku "mikrozamówień" (wartość faktury do 1000złbrutto) zmuszeni jesteśmy do doliczania  dodatkowej  opłaty w wysokości 19 - 27zł netto za transport.

Minimum zakupowe w naszej hurtowni  to 500zł brutto!

Na wszystkie sprzedawane towary standardowo wystawiamy fakturę VAT zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu. Jeżeli faktura ma być "na firmę" lub towary mają być wysłane na inny adres niż podany na fakturze to konieczne jest wyraźne zaznaczenie tego w zamówieniu i podanie koniecznych danych.

Korzystanie z naszej Internetowej Hurtowni Zabezpieczeń oznacza, że użytkownik zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go.SERDECZNIE  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zespół firmy SYSTEM 7 SECURITY sp. z o.o.
Bielsko-Biała

infolinia: 0801 000 307
tel.:  033 8218777
fax:  033 8169188
mail: biuro@s7.pl
Dział Handlowy czynny od 8:00 do 17:00,
IHZ czynna zawsze


SYSTEM 7 SECURITY sp z o.o.                          
siedziba: ul. Cieszyńska 365                                     
biuro techniczno-handlowe: ul. Krakowska 33                                           
43-300 Bielsko-Biała                                      
NIP: 9372657132                                      
Regon: 242731874                                        
KRS:   0000400835                                                                                
Nr rachunku PLN:                                                  
92 1240 6449 1111 0010 4162 8365            
Nr rachunku EUR:   
86 1240 6449 1978 0010 4162 8482
Kapitał zakładowy: 2 260 000zł

Firma nasza uzyskała w  2003r certyfikat na  system zarządzania jakością, zgodny z ISO 9001:2008.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej kupowane
Waluta
Język
PolskiEnglish
87668487
Informujemy, że prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową dla naszych stałych klientów. Jest to archiwalna wersja serwisu i nie jest już obsługiwana. Nasza firma specjalizuje się w technologii RFID i jest głównym dostawcą tagów RFID / NFC we wszelkich wykonaniach i obudowach.
Aktualna Data: 2019-02-22 11:30
Data Ostatniej Aktualizacji: 2013.09.14
© SYSTEM 7. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.