hurtownia-ochrona
Archiwalna wersja serwisu! -- Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych -- nasza strona
Producent
Wybierz kategorię
KAMERY (2111)
OBIEKTYWY (813)
MONITORY (1284)
ZASILACZE (310)
OBUDOWY (538)
INNE (990)
ARCHIWUM (767)
Towar dnia
Najczęściej oglądane
Gwrantujemy ochronę prywatności

Uwaga: jest to archiwalna wersja serwisu - nie jest już obsługiwana!
Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych.


Dobro Tych, którzy nam zaufali, a w szczególności ochrona wszelkich dotyczących ich informacji, jest jednym z priorytetów naszego działania.

Staramy się nie uzyskiwać żadnych prywatnych danych ponad te, które są niezbędne dla możliwie najlepszego wykonywania powierzonych nam zadań i pełniejszego zadowolenia naszych klientów.

Od ponad 20. lat służymy naszym klientom i przez ten czas wypracowaliśmy sprawne  i skuteczne metody ochrony  ich interesów, również w dziedzinie ochrony ich prywatności.
Wszelkie  funkcjonujące u nas procedury są objęte nadzorem  systemu zarządzania zgodnego z ISO 9000:2008.

Jeżeli zechcesz,  to w Internetowej Hurtowni Zabezpieczeń możesz dokonywać zakupów nawet bez rejestracji.
Gorąco zachęcamy jednak do utworzenia  własnego konta użytkownika (szczególnie  jeżeli  reprezentujesz firmę lub inną instytucję), które sprawi, że zakupy będą łatwe  i szybkie, będziesz miał stały dostęp do informacji o stanie swoich zamówień, możesz zamieszczać własne komentarze do konkretnych produktów, itp.  Posiadanie przez użytkownika własnego konta umożliwia nam również zaproponowanie odpowiednio atrakcyjnych cen na zamawiane towary. Utworzone konto możesz usunąć, kiedy uznasz to za stosowne.

Informacje o nowościach, promocjach, itp. możesz otrzymywać nawet bez rejestracji, wystarczy że w okienku SUBSKRYPCJA  wpiszesz swój adres poczty internetowej i naciśniesz przycisk „Wyślij”. Równie prosto możesz usunąć swój adres z tej listy wysyłkowej.

Jakie dane przechowujemy:
- Jeżeli dokonałeś u nas zakupu, to dane, które były potrzebne do wystawienia faktury VAT są zapisane w naszym systemie księgowo-handlowym.
- Posiadamy również dane wynikające z ogólnych zasad połączeń Internetowych (w tym adresy IP), wykorzystujemy je w celach technicznych i statystycznych.
- Jeżeli utworzyłeś własne konto lub wpisałeś się na listę wysyłkową, to posiadamy dane, które uznałeś za stosowane tam podać – służą one jedynie tym celom, w jakich zostały tam wpisane.
- Podając nam z jakichkolwiek powodów inne dane musisz być świadom, że mogą zostać one odnotowane w naszych systemach pocztowych, CRM i innych w celu lepszego spełnienia Twoich oczekiwań w przyszłości.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) masz pełne prawo wglądu w swoje dane oraz prawo do ich uzupełniania, poprawiania, aktualizowania, sprostowania oraz żądania ich usunięcia. Możesz tego dokonać za pomocą poczty elektronicznej:  biuro@s7.pl, telefaksu: 0 33 8169188  lub listu poleconego wysłanego na adres: SYSTEM 7, ul. Krakowska 33,  43-300 Bielsko-Biała.

ZAPEWNIAMY  Z  CAŁĄ  STANOWCZOŚCIĄ,  ŻE NIGDY  I  Z  ŻADNYCH  POWODÓW NIE  SPRZEDAJEMY,  NIE  PRZEKAZUJEMY  I  NIE  UDOSTĘPNIAMY JAKICHKOLWIEK POSIADANYCH  PRZEZ  NAS  DANYCH  OSOBOM  TRZECIM.
Jedynym wyjątkiem mogą być instytucje upoważnione do dostępu do konkretnych danych z mocy prawa.

Prosimy jednak o zachowanie ostrożności w posługiwaniu się danymi dostępowymi do naszego serwisu.
Osoba, której je udostępniliśmy ponosi odpowiedzialność za ich użycie. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń, że Twoje dane (np. hasło) mogły być poznane przez osoby trzecie, prosimy o natychmiastową ich zmianę lub powiadomienie nas o zaistniałej sytuacji.
Prosimy również o ostrożność w przypadku korzystania z jednego komputera z innymi użytkownikami.  Po zakończeniu korzystania z naszego serwisu prosimy się wylogować.

Karty płatnicze i przelewy internetowe.
Nie mamy (i nie chcemy mieć) dostępu do żadnych danych, które podajesz w trakcie dokonywania płatności za pomocą kart płatniczych i przelewów internetowych. W trakcie takiej operacji zostajesz przekierowany na strony internetowe wybranego przez Ciebie banku lub serwisu autoryzacyjnego (adres tej strony powinien rozpoczynać się od https: , a certyfikat potwierdzać jej tożsamość) i wszystkie podane informacje pozostaną znane wyłącznie instytucjom prowadzącym wybrany serwis. Do nas może zostać przekazana przez nie wyłącznie informacja potwierdzająca fakt dokonania przez Ciebie wpłaty na nasz rachunek.

 
KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z INTERNETU:

  -  Korzystaj z programów antywirusowych.
Zakup solidny program zabezpieczający i regularnie skanuj swój komputer w poszukiwaniu niebezpiecznych programów. Nie odbieraj wiadomości niepewnego pochodzenia (szczególnie załączników w postaci plików)
 
- “Darmowe” programy mogą okazać się bardzo kosztowne.
Korzystaj tylko z legalnego i  zaufanego oprogramowania. Programy pochodzące z niepewnych źródeł mogą mieć swoje “dodatkowe” zadania do wykonania np. przekazywanie swoim “twórcom” wpisywanych przez Ciebie haseł i innych poufnych danych.

-  Aktualizuj  swój system operacyjny i używane programy.
Regularnie aktualizując oprogramowanie, z którego korzystasz, sprawiasz, że jest ono bardziej odporne na próby wyłudzenia Twoich danych i błędy w działaniu.

-  Uwaga na ustawienia używanej przeglądarki internetowej.
Korzystaj z solidnej przeglądarki (np. Firefox) i zadbaj, aby zawsze instalować najnowsze aktualizacje (pobierane z oficjalnej strony!).
Poziomy zabezpieczeń ustaw na możliwie wysokie, ale pozwalające na wygodne dla Ciebie korzystanie z przeglądarki.
Nie dopuszczaj do zapisywania w pamięci danych pochodzących z szyfrowanych stron  (https:// - SSL). Najczęściej są to strony zawierające poufne dane (np. bankowe). Regularnie kasuj wszystkie przechowywane pliki tymczasowe.
Zwracaj uwagę na ostrzeżenia wyświetlane przez przeglądarkę. Staraj się zrozumieć ich znaczenie i reagować prawidłowo.

-  Uważaj na nieznane komputery.
Lepiej nie korzystać z poufnych serwisów internetowych w miejscach publicznych (np. kafejki internetowe). Jeżeli już musisz, to zachowaj ostrożność i korzystaj z klawiatury ekranowej i myszki.

-  Uwaga na strony “udające” strony,  którym ufasz.
Zachowaj czujność odwiedzając serwisy internetowe - szczególnie jeżeli wchodzisz na nie poprzez linki (np. otrzymane pocztą elektroniczną). Fałszywe strony mogą być łudząco podobne do tych które dobrze znasz (np. znanej Ci strony Twojego banku). Adres każdej  strony z poufnymi danymi powinien  rozpoczynać się od https:// . Sprawdź czy strona posiada certyfikat zabezpieczeń  i czy został on wystawiony dla  tego, dla kogo powinien oraz czy podany w nim adres strony jest właściwy. Aby sprawdzić informacje o certyfikacie, wystarczy kliknąć na logo kłódki, które powinno być widoczne w oknie przeglądarki.

-  Chroń swoje dane dostępowe.
Korzystanie z poufnych danych i ich przechowywanie wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Nie zapisuj ich w miejscach  do których mogą mieć dostęp inne osoby i uważaj na komputery z nimi wspólnie użytkowane. Hasła powinny być możliwie długie i składać się dużych i małych liter oraz cyfr.  Wyloguj się zawsze po zakończeniu korzystania z serwisu. Zawsze zmieniaj wszelkie domyślne hasła (zarówno w programach, jak i w urządzeniach).
Nie korzystaj z propozycji zapamiętania przez komputer danych dostępowych do ważniejszych serwisów internetowych (np. naszego).


Życzymy przyjemnego i bezpiecznego korzystania z Internetu (w tym  z naszej Internetowej Hurtowni Zabezpieczeń ).
Zespół firmy  SYSTEM 7

 


Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej kupowane
Waluta
Język
PolskiEnglish
87668431
Informujemy, że prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową dla naszych stałych klientów. Jest to archiwalna wersja serwisu i nie jest już obsługiwana. Nasza firma specjalizuje się w technologii RFID i jest głównym dostawcą tagów RFID / NFC we wszelkich wykonaniach i obudowach.
Aktualna Data: 2019-02-22 11:06
Data Ostatniej Aktualizacji: 2013.09.14
© SYSTEM 7. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.