hurtownia-ochrona
Archiwalna wersja serwisu! -- Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych -- nasza strona
Katalog » SEVEN GUARD » punkty kontrolne » produkty System7
Producent
Wybierz kategorię
Towar dnia
Najczęściej oglądane
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
SGPO Punkt kontrolny SEVEN GUARD - zmiennokodowy ----> CENA: 22 zł netto , 27,06 zł brutto
Producent: SYSTEM 7

Punkt kontrolny w kształcie elipsy,wytrzymały,estetyczny,niewielkich rozmiarów (65mm x 37mm), 

Montaż: punkt może być  przykręcany  (np.za pomocą dołączonych wkrętów samowiercących) do blachy,konstrukcji metalowych, drewna, tworzyw sztucznych itp. lub przy użyciu koszulek kołków rozporowych do betonu, cegły, tynku, kamienia itp.

Do zestawu dołączone są również nity zrywalne, które pozwalają na szybki, trwały i wygodny montaż punktu do podłoża z blachy itp.

Punkt może być również klejony do dowolnego podłoża o odpowiedniej zwięzłości za pomocą odpowiedniego kleju np.epoksydowego.

Punkt przeznaczony do pracy w temp.od -30 st.C  do  70 st.C w miejscach nienarażonych na bezpośrednie działanie strug wody.

SGPO - Współpracuje z następującymi modelami rejestratorów SEVEN GUARD:  SG3DUO,  SG3MAIN  (oraz jako stałokodowy z SG2 i SG3ECO)

Wersja "zmiennokodowa" - posiada  wbudowany innowacyjny mechanizm uniemożliwiający "nagrywanie" kodów punktów, co pozwalało na trudne do wykrycia, symulowanie prawidłowego przebiegu pracy  w przypadku punktów ze stałym kodem. 

Korzystanie ze zmiennych kodów jest zalecane wszędzie tam, gdzie istotne jest uzyskanie wysokiego stopnia pewności, że odczyty punktów zapisane w rejestratorach, odpowiadają faktycznie dokonanym odczytom punktów kontrolnych, a nie są efektem manipulacji dokonywanych przez osoby kontrolowane. 

System zmiennych kodów jest autorskim opracowaniem firmy SYSTEM 7, a SEVEN GUARD jest prawdopodobnie pierwszym na świecie tego typu systemem, zaopatrzonym w takie rozwiązanie.

 Cechy produktu
Najchętniej kupowane (dużo na magazynie):
YES
Cena
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łatwy w montażu, "płaski" punkt kontrolny SEVEN GUARD o wysokiej odpornosci na uderzenia. Wyposażony w kod standardowy kod stały.
Dobry na początek! Wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia użytkowania systemu SEVEN GUARD z rejestratorem SG3 MAIN za wyjakkiem punktów kontrolnych. Elementy zestawu są sprzedawane jako odrębne pozycje.
Dobry na początek! Wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia użytkowania systemu SEVEN GUARD z rejestratorem SG3 DUO (DWUSYSTEMOWY!) oprócz punktów. Elementy zestawu sprzedawane są jako odrębne pozycje.
Zestaw wszystkich elementów potrzebnych do rozpoczęcia pracy z rejestratorem SG3 ECO i komputerem wyposażonym w port USB (za wyjątkiem punktów kontrolnych). Elementy zestawu sprzedawane są jako osobne pozycje.
Służy do podłączenia nowych urządzeń systemu SEVEN GUARD i SEVEN SEAL do komputera z portem RS232C.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej kupowane
Waluta
Język
PolskiEnglish
87668498
Informujemy, że prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową dla naszych stałych klientów. Jest to archiwalna wersja serwisu i nie jest już obsługiwana. Nasza firma specjalizuje się w technologii RFID i jest głównym dostawcą tagów RFID / NFC we wszelkich wykonaniach i obudowach.
Aktualna Data: 2019-02-22 11:39
Data Ostatniej Aktualizacji: 2013.09.14
© SYSTEM 7. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.