hurtownia-ochrona
Archiwalna wersja serwisu! -- Obsługujemy wyłącznie naszych stałych klientów hurtowych -- nasza strona
Katalog » SEVEN GUARD » zestawy
Producent
Wybierz kategorię
KAMERY (2111)
OBIEKTYWY (813)
MONITORY (1284)
ZASILACZE (310)
OBUDOWY (538)
INNE (990)
ARCHIWUM (767)
Towar dnia
Najczęściej oglądane
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
SGsoftECOZRS Najtańszy zestaw podstawowy systemu SEVEN GUARD ----> CENA: 438,90 zł netto , 539,85 zł brutto
Producent: SYSTEM 7

Zestaw wszystkich elementów potrzebnych do rozpoczęcia pracy  z rejestratorem SGsoft ECO (z wykorzystaniem portu RS232).

Zestaw nie zawiera punktów kontrolnych, które należy dobrać stosownie do rzeczywistych  potrzeb instalacji na konkretnym obiekcie.

Do kontroli pracy na kolejnych obiektach wystarczy zaopatrzyć się w dowolną liczbę rejestratorów (ze smyczą lub kaburą) i wymaganą ilość punktów kontrolnych współpracujących z wybranym typem rejestratora.

Jeżeli jest konieczne ładowanie akumulatorów w różnych miejscach to należy zamówić również odpowiednią ilość przystawek SGsoftP z zasilaczami  sieciowymi.


Zawartość zestawu:

  • rejestrator SGsoft ECO + smycz krótka
  • zasilacz sieciowy
  • przystawka SGsoftP
  • kabura SG3E
  • konwerter SRS
  • dysk SGCD z programem SGwin i instrukcja obsługi
ELEMENTY ZESTAWÓW NOWYCH PRODUKTÓW FIRMY SYSTEM 7 SECURITY sp. z o.o. SĄ SPRZEDAWANE JAKO OSOBNE POZYCJE.
Zestawienie to ma jedynie pomóc "początkującym" użytkownikom w dobraniu elementów potrzebnych do rozpoczęcia pracy z systemem SEVEN GUARD.

Konwerter SGRS umożliwiający komunikację z rejestratorem poprzez port COM komputera.

Na załączonym dysku SGCD oprogramowanie SGwin do obsługi całego systemu SEVEN GUARD, potrzebne sterowniki dla różnych systemów operacyjnych, instrukcja obsługi w formacie pdf  i wiele użytecznych informacji.
Program współpracuje z systemami operacyjnymi: W98, W2000, WME, WXP, WVISTA, Windows7 i nie ma specjalnych wymagań co do parametrów komputera.
Wykorzystuje (dołączony) wydajny i niezawodny,  darmowy serwer bazy danych Fire Bird (SQL).
Posiada możliwość automatycznego  przesyłania zapisów odczytanych z rejestratorów poprzez Internet do dowolnych komputerów centralnych i możliwość łatwego wyboru jednego z 5. dostępnych języków (polski, angielski, niemiecki, włoski i rosyjski).
Oprogramowanie to jest jednym z najlepszych w Europie  rozwiązań tego typu. Pomimo prostoty obsługi posiada możliwości, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Na uwagę zasługują bardzo uniwersalne i szybkie metody  tworzenia standardowych harmonogramów, pozwalające na zautomatyzowanie procesu analizy zapisów odczytanych z rejestratorów.
W przypadku wykorzystania tej funkcjonalności to komputer zajmuje się żmudnym analizowaniem tysięcy zapisów i dostarcza osobie nadzorującej gotowe zestawienia zawierających dokładne informacje o błędach w pracy kontrolowanych osób.

Dostępne są harmonogramy:
  • obchodowe (zgodność za założoną częstotliwścią, trasą i tempem),
  • godzinowe (zgodność w określoną godziną i dniem tygodnia/miesiąca dokonywania odczytów punktów kontrolnych),
  • wpożyczeniowe (do kontroli wypożyczania/wydawania przedmiotów, np. klucze, samochody, narzędzia, itp)
Program pozwala na sporządzenie kilkudziesięciu typów przejrzystych raportów, które mogą być następnie wydrukowane lub zapisane w jednym z wielu dostępnych formatów (np. pdf, xls, jpg...)

System SEVEN GUARD jest nieocenioną pomocą w nadzorowaniu pracy osób zobowiązanych do przebywania w określonych miejscach w wyznaczonym czasie (np. wartownicy, konwojenci, dozorcy, strażnicy, pracownicy serwisu i utrzymania ruchu, kierowcy...).
Jeżeli nie jest konieczna informacja, gdzie osoba znajduje się w danej chwili (a tak jest najczęściej), a ważna jest szybka i obiektywna kontrola tego czy była tam gdzie miała być, to SG3 jest naprawdę tanim w eksploatacji i "wyręczającym" osoby nadzorujące narzędziem do skutecznego osiągnięcia tego celu.

Cena
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Łatwy w montażu, wytrzymały punkt kontrolny systemu SEVEN GUARD wyposażony w kod stały.
Łatwy w montażu, "płaski" punkt kontrolny SEVEN GUARD o wysokiej odpornosci na uderzenia. Wyposażony w kod standardowy kod stały.
"Ekonomiczny" przedstawiciel nowej rodziny SEVEN GUARD Soft. Rewelacyjna cena. Odczytuje stałokodowe punkty dotykowe. Pracuje w trybie odczytu dowolnych punktów.
Przystawka służy do odczytywania lub ładowania wszystkich rejestratorów serii soft.
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej kupowane
Waluta
Język
PolskiEnglish
87693397
Informujemy, że prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową dla naszych stałych klientów. Jest to archiwalna wersja serwisu i nie jest już obsługiwana. Nasza firma specjalizuje się w technologii RFID i jest głównym dostawcą tagów RFID / NFC we wszelkich wykonaniach i obudowach.
Aktualna Data: 2019-04-19 08:23
Data Ostatniej Aktualizacji: 2013.09.14
© SYSTEM 7. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.